Dlaczego my

Instalacje zrobione z ...pompą

1

Doświadczenie

Przez wiele lat pracy dogłębnie poznaliśmy polski rynek HVAC. Stawiamy na niezawodne urządzenia i sprawdzone rozwiązania, które od lat z powodzeniem wykorzystujemy spełniając marzenia naszych inwestorów o energooszczędnych instalacjach, dzięki którym staną się niezależni. (Systematycznie się doszkalamy i wyszukujemy najlepsze rozwiązania na rynku.)

2

Profesjonalizm

Tylko własne ekipy, bez podwykonawców i firm zewnętrznych. Nasze zespoły to doświadczeni monterzy mogący się pochwalić latami doświadczenia w przygotowywaniu różnego rodzaju instalacji. Nie korzystamy z usług zewnętrznych firm, stawiamy na sprawdzonych, zaufanych wykonawców.

3

Jakość

Korzystamy tylko i wyłącznie z wysokiej klasy materiałów i sprzętu budowlanego. Daje to gwarancję na szybkie i sprawne wykonanie inwestycji z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

4

Kompleksowość

Darmowe ogrzewanie i wentylacja dla Twojego domu? Z nami zainstalujesz fotowoltaikę, która zasili oferowane przez nas urządzenia: pompę ciepła i rekuperator.

5

Oferta dopasowana do Ciebie

Znajdziemy rozwiązanie dla każdej inwestycji  – domu jednorodzinnego w budowie, modernizowanego budynku, sklepu wielkopowierzchniowego czy dużej firmy.

6

Zaufanie

Jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych firm do instalacji. Na państwa życzenie dostarczamy rzeczywiste referencje wystawione przez naszych klientów.

Przez ponad dekadę, naszej wizji tworzenia domów przyjaznych inwestorom i środowisku, zaufało tysiące klientów. Naszą misją jest dostarczenie kompleksowych usług w zakresie rekuperacji, klimatyzacji oraz instalacji związanych z odnawialnymi źródłami energii, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi klienta. Na każdym etapie inwestycji jesteśmy blisko inwestora: rozmowa z doradcą techniczno-handlowym, indywidualny projekt, sprawny montaż i serwis: priorytetem jest dla nas zapewnienie każdemu klientowi możliwości skorzystania z naszej rozbudowanej oferty. 

1

Bezpłatna oferta oraz konsultacja

2

Spotkanie na budowie

3

Podpisanie umowy

4

Montaż

5

Weryfikacja

6

Zakończenie prac

Pompy ciepła są najnowocześniejszą i najczystszą formą ogrzewania budynków.  

Decydując się na rozwiązanie w postaci ogrzewania naszego domu tego rodzaju instalacją dokładamy swoją cegiełkę do powstrzymania gwałtownych zmian klimatycznych, stając się użytkownikami „zielonej energii”. Pompy ciepła nie czerpią bowiem z wyczerpalnych zasobów jakimi są węgiel oraz gaz. Energia, która powstaje wskutek ich działania nie jest efektem spalania paliw kopalnianych. Jej źródłem jest natura i jej całkowicie odnawialne, niekończące się zasoby-powietrze, ziemia oraz wody gruntowe.

By móc w pełni cieszyć się ekologicznym wyborem  do którego niewątpliwie zalicza się pompa ciepła, zaprojektowanie całego systemu instalacji z nią związanego należy powierzyć profesjonalistom.  Nasza firma kompleksowo zajmie się Państwa inwestycją. Działając na polskim i zagranicznym rynku przez ponad dekadę zbudowaliśmy sobie mocną pozycję-nasze portfolio to nie tylko tysiące udanych i wykonanych projektów, ale przede wszystkim setki w pełni usatysfakcjonowanych inwestorów rekomendujących nasze usługi.

 

 

Szybka wycena

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pomp ciepła?
Skontaktuj się z nami i otrzymaj bezpłatną wycenę!

Witryna korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, więcej na ten temat dowiesz się w Polityce prywatności.